Desse skal konfirmerast i Os og Nore Neset kyrkjer
Det vert til saman ni konfirmasjonsgudstenester i dei to kyrkjene i mai.
Nore Neset kyrkje 7. mai kl. 10.00
Andreas Lunde
Artikkelen held fram under annonsen.
Beatrise Rozenfelde
Christian Eidsvik
Christoffer Bjørtuft Ebbesvik
Erik Lund Ask
Isak Bratseth Bjørge
Johan Breivik Benjaminsen
Julie Margrethe Nordfonn
Kristiana Olo
Artikkelen held fram under annonsen.
Lucas Eide Døsen
Nore Neset kyrkje 7. mai kl. 12.00
Adriana Iden Næss
Adrian Melsbø Solberg
Andreas Ravnskog Bye
Daniel Hagen Røttingen
Erica Henriksen Kibsgaard
Julie Gjevre Røttingen
Artikkelen held fram under annonsen.
Lars-Joakim Sundøy Røttingen
Lasse Heidal Haugland
Lukas Røttingen Eriksen
Magdele Kvamme Hjellvoll
Markus Westvik
Martinus Kronstad Gjertsen
Mikal Kjetland Flatråker
Olav Morvik Andersland
Artikkelen held fram under annonsen.
Sara Emilie Stoknes Hammer
Tineke Svortevik
Tiril Steinsland
Victoria Lekven
Os kyrkje 8. mai kl. 10.00
Alexander Førde
Alexandra Marcy Brigola Nygård
Ariana Linnea Nilsson Jensen
Artikkelen held fram under annonsen.
Arin Nymark Bøe
Ellinor Søviknes
Emely Mari Myking
Emma Ottosen
Gabriel Aasebø Syre
Ine Sofiia Vangsnes
Isabell Birkeland Solbakken
Isak Skau
Artikkelen held fram under annonsen.
Iselin Eide Ure
Jennie Irene Bos
Jens Hægland
Karoline Mjell Hjartåker
Kevin Alexander Bahus
Kristoffer Brekke
Martine Heggland Sælen
Peter Johannessen
Os kyrkje 8. mai kl. 12.00
Alexander Hjørnevik Aasen
Amanda Chantell Baatvik
Andrea Elvira Sagebakken Fredriksen
Arentine Lindborg Presttun
Evelyn Haraldsø
Hans-Martin Nordland Andersland
Ida Emilie Rokkones Andreassen
Kieran Alvær Bergstø-Rennemo
Lara Louise Haukeland Holmen
Maria Hatvik Flister
Mathias Nordahl Grønvigh
Michael Clemente Lekven
Ole Andre Orrebakken
Oliver Nagelsen-Balland
Patricia Drange Svendal
Taral Fedje Skeie
Timian Lindborg Alvær
Viljar Hatvik Gaassand
William Lihaug Thuen
Os kyrkje 14. mai kl. 10.00
Astrid Blindheim Skjælaaen
Charlotte Lundgren
David Meland Ask
Eirik Natvik
Elias Kobbeltvedt
Elias Fossdal Kaland
Emma Søreide Bergheim
Fredrik Strønen Skeie
Frida Stephanie Alfheim
Henrik Strønen Verstod
Ida Karin Bernsen Førde
Ingrid Fosse-Florvaag
Malene Trengereid Valle
Martine Straus Håvik
Mathias Storli
Niklas Lund Helgesen
Sofie-Marie Lyssand Rosvold
Os kyrkje 14. mai kl. 12.00
Aksel Blomdal
Ella Varhaug-Lekven
Ida Marie Aunet Frekhaug
Inge Blomdal
Ingeborg Øvreeide Holemark
Isak Riple Røberg
Johanna Askeland Rosvold
Julie Bruksås Borge
Julie Nesheim Dyrli
Kaia Heggø Nordland
Kamilla Kristiansen Eiken
Knut Hernes Havåg
Linnea Røykenes Oppedal
Linus Hjelle Fløysand
Mads Hodneland Sundfjord
Magnus Løvaas
Magnus Moberg Risøen
Magnus Tveitnes Åsmul
Markus Lervåg Dyrdal
Mathias Fauske Søfteland
Per Færevaag
Silje Viola Eriksen Stavenes
Os kyrkje 14. mai kl. 14.00
Anna Ivrine Nedregård
Ayhien Nicole Alemania Raguindin
Casper André Aksland
Noah Skare Robertsen
Rebecka Leia Ilona Heldal
Sander Lundetræ
Sander Sverdrup
Sander Midtsæter Storum
Sebastian Meidell
Sindre Lundervik
Stephanie Wiberg
Stina Eikeland
Thomas Stephen Paget
Torius Skjerping Brekke
Tuva Heggland Myrlid
Vincent Heggland
Angelica Valderama David
Nore Neset kyrkje 15. mai kl. 10.00
Eline Ekse Askvik
Eline Røsseland Hop
Henrik Klyve Lid
Ingrid Sofie Klyve Forsbø
Johan Haugland
Kristin Ogwu Hesjedal
Kristina Kidøy
Leah Hagevik Vedholm
Linnea Marie Hagen
Louis Botnevik Eickhoff
Sebastian Tungodden Vikøren
Nore Neset kyrkje 15. mai kl. 12.00
Aurora Dalseide
Aurora Sælen
Bertine Gausvik Bårtvedt
Emil Lyssand
Emilie Waldersnes Tøsdal
Ingrid Hope
Jacob Nordtveit Hansen
Kristine Hope
Linnea Strønen
Lucas Dale Sandvik
Madelen Bruarøy
Malene Sværen Bergo
Marie Starheim Thunold
Marielle Henne Skjold
Markus Andre Kolstad
Nathalie Moberg Olsen Lokøy
Nora Loeshagen Røttingen
Sarah Bahus
Sebastian Bjørkedal Føleide